Alec Baldwin ve Salma Hayek’ten Komedi Filmi Drunk Parents

413

Alkol bağımlılığı ile ilgili problemleri olan çiftin, kızlarını üniversiteye göndermeleri ile değişen hayatlarının eğlenceli ve komik bir şekilde anlatmaktadır.

Drunk Parents filmi 2017 yılı yapımı bir komedi filmi Salma Hayek ve son dönemlerde Pearl Harbor ve Köstebek filmleri ile karşımıza çıkan Alec Baldwin yer almakta.

Küçük bir çekirdek aile olan çift Frank ve Nancy çiftlerinin kızları artık büyümüş, üniversite çağına gelmiştir. Kızlarının bölge dışında bir üniversiteyi tercih etmesi ile uzun bir aradan sonra yalnız kalan çift zamanla maddi sorunlarla da yüzleşmeye başlamışlardır. Kaldıkları mahalle yüksek yaşam standartlarına sahip olan bir mahalledir. Bölge sakinlerinin nerdeyse tamamı zengin olan bu mahallede kızlarını anne ve babasının yanından ayrılması ile Frank ve Nancy’nin alkol problemleri baş göstermeye başlamıştır. Finansal olarak ekonomik kriz yaşamaya başlayan Frank ve Nancy bu durumu kızlarından ve tüm komşularından gizlemeye çalışırlar. Büyük bir çaba sarf eden Frank ve Nancy bu arada gerçekleşen olaylar zincirine hakim olamazlar.Komik olayların birbirini takip etmesi ile hiç beklemedikleri bir olaylar zincirinde kendileri bulan çift bu durum karşısında kaçmak isterken yine komik bir duruma düşmekten kendilerini alıkoyamazlar.

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrolleri; Frank rolünde Alec Baldwin ve Nancy rolünde Salma Hayek paylaşıyor. Nigel rolünü Aasif Mandvi, Carl Mancini rolünü Jim Gaffigan, Heidi Bianchi rolünü Aimee Mullins ve Jessie rolünü Olivia Luccardi oynuyor.

10 Mart’ta vizyona girecek filmin fragmanı henüz yayınlanmadı fakat set fotoğrafları yayınlandı.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here