Organize İşler Sazan Sarmalı (2019)

93982

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filmine dair tüm resmi içerikleri HD ve sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

2005 yapımlı ilk filmde olduğu gibi Yılmaz Erdoğan’ın yeniden yönetmen ve senaristliğini üstlendiği Organize İşler: Sazan Sarmalı filminin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik, Safa Sarı yer alıyor.

İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım’ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur?

Organize İşler Sazan Sarmalı 1 Şubat’ta sinemalarda.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here