ARİF V 216 teaserı nasıl çekildi?

0
572

Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in başrolünü paylaştığı ARİF V 216’nın Youtube’da 1 haftada 2 milyondan fazla kişi tarafından izlenen teaserının kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Çekimleri 150 kişilik bir ekiple 1 günde gerçekleştirilen teaserın post prodüksiyonu ise 3 ay sürdü.

Senaryosunun bittiğini geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarında duyurduğu ARİF V 216 filminin geçen hafta yayınlanan teaserı, G.O.R.A. ve A.R.O.G. ile hayatımıza giren Arif karakterini özleyen milyonlarca sinemasever tarafından heyecanla karşılandı. 1 haftada 2 milyondan fazla kişinin izlediği “145 SANİYE” isimli teaserın kamera arkası görüntüleri de yayınlandı. Film tadındaki fragmanın kamera arkasında yaşananlar da en az teaser kadar ilgi çekti.

Kamera arkası görüntülerde filmin başrol oyuncuları Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in yanı sıra yönetmen Kıvanç Baruönü, Zafer Algöz ve filmin müziklerini yapan İskender Paydaş da ekrana geliyor. Promo Plato stüdyolarındaki çekim görüntüleri de kamera arkasının detayları arasında yer alıyor. İnsansı Robot 216’nın 3D modellenme sürecinden, teaserın müziklerinin yapımına kadar pek çok evreyi ekrana taşıyan görüntülerde Ozan Güven’in “ARİF V 216 bir komedi filmi olmasına rağmen, arkadaşlık meselesini anlatmak için çok özel iki karakter” açıklaması da yer alıyor.

3D animasyon ve görsel efektlerinin yapımı 3 ay süren teaserın post prodüksiyonu Otomat tarafından yapıldı. G.O.R.A. ve A.R.O.G filmleriyle Türk komedi tarihinin unutulmayan, efsane karakteri Arif ile Robot 216’nın maceralarının anlatılacağı filmde; Seda Bakan, Zafer Algöz, Gupse Özay, Çağlar Çorumlu, Farah Zeynep Abdullah, Özkan Uğur, Ediz Hun, Kerem Alışık, Mert Fırat ve Can Yılmaz rol alacak. CMYLMZ Fikir Sanat ve Muzaffer Yıldırım/NULOOK yapımcılığında hayata geçecek filmin Ocak 2018’de vizyona girmesi planlanıyor.

http://arifv216.com

http://facebook.com/arifv216
http://twitter.com/arifv216
http://instagram.com/arifv216

PAYLAŞ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here