2019’da Yayınlanacak Kore Dizileri

42753

Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kore dizilerine ilgi zaman geçtikçe artmaya devam ediyor. Bu yüzden 2019 yılında yayınlanacak dizileri listemizde bulabilirsiniz.

Kore dizileri Kore draması olarak bilinir. Kore dizileri, 1 sezon sürer ve 15-30 bölümden oluşur. Diziler için en ideal bölüm sayısı 16-24 bölüm arasındadır. Bu yüzden daha fazla tercih sebebi olmuştur. Dizi süreleri ise en fazla 30 ya da 60 dakikadır.

27. Vagabond | 배가본드

Tür: Aksiyon
Yönetmen: Yu In-Sik
Senarist: Jang Young-Cheol, Jung Kyung-Soon
Yapım Şirketi: Celltrion Entertainment
Yayıncı: SBS
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: Mayıs 2019
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Oyuncular:
Lee Seung-Gi / Cha Gun
Suzy / Go Hae-Ri
Shin Sung-Rok / Ki Tae-Woong
Kim Min-Jong
Baek Yoon-Sik
Lee Kyoung-Young
Moon Sung-Geun

Konusu:
Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir.

Karakterleri:
Lee Seung-Gi dizide bir dublör olan Cha Gun karakterini canlandırmaktadır. Birçok dövüş sanatı türünde 18 derecede siyah kuşak sahibidir. Özgüveni oldukça fazladır ve küstah bir kişiliğe sahiptir. Onun hayali bir gün dünyaca ünlü bir aksiyon oyuncusu olmaktır. Geçirdiği bir uçak kazasından sağ kurtulur. Ancak, uzak kazasının ardındaki gizli bir komployla karşı karşıya kalır ve bu yüzden gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Suzy dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Deniz Piyadeleri’nde görevli olan Yüzbaşı Go Kang-Chul’un kızıdır. Babası öldükten sonra annesinin ve küçük kız kardeşinin sorumluluğunu almak için 7. seviyede bir memur olmaya karar vermiştir. Ulusal İstihbarat Servisi’nde beyaz ajan (açık bir şekilde ajan olarak çalışanlar) olarak çalışmak isterken siyah ajan (kimliğini gizleyerek ajan olarak çalışanlar) olarak atanır.

Shin Sung-Rok dizide Ulusal İstihbarat Servisi’nde takım lideri olarak görev alan Ki Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz