Arapsaçı Filmine Görkemli Gala

457

‘Arapsaçı’ Filmine

Emaar Square Mall’da Görkemli Gala…

Başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un paylaştığı iddialı komedi filmi ‘Arapsaçı’nın galası 28 Mart Çarşamba günü Emaar Square Mall Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşti.

Yapımını Insignia Yapım’ın gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği ve senaryosunu Ömer Faruk Yardımcı ile Ayşe Işıkmen’in kaleme aldığı ‘Arapsaçı’ filmi 30 Mart Cuma günü sinema seyircisiyle buluşuyor.

Ünlü İsimler Arapsaçı İçin Bir Araya Geldiler

Anadolu Yakası’nın yeni alışveriş ve eğlence merkezi Emaar Square Mall ve CGV Mars Cinema’ları iş birliğiyle gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 bin 500 kişinin katıldığı ‘Arapsaçı’nın galasında, film oyuncuları başta olmak üzere, filmin yapımcısı Doruk Acar ile Selda Acar, Sinan Çetin, Kerem Cem, İlay Erkök, İnan Ulaş Torun, Algı Eke, Serenay Aktaş, Tan Sağtürk, Yalçın Hafızoğlu, Yeşim Dalgıçer gibi ünlü isimler bir araya geldi.

Ezber bozan hikayesiyle dikkat çeken Arapsaçı’nın başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol paylaşırken, oyuncu kadrosunda ise Köksal Engür, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Bahar Süer, Füsun Demirel ve Ünal Yeter gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Bir Ceketle Hayatları ‘Arapsaçı’na Dönüyor!

Heyecan dolu hikayesi ve birbirinden ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Arapsaçı’ filminde, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceket, rastlantısal olaylar sonucunda birbirinden farklı insanların hayatlarını kesiştirir. Üstüne üstlük ceketin içinde büyük ikramiye çıkmış loto kuponu vardır ve bundan kimsenin haberi yoktur. Elden ele gezen bu deri ceket, tüm karakterlerin hayatlarını kökünden değiştirecek ve adeta Arapsaçı’na döndürecek.

 

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz