Blumhouse’dan Korkuyu ve Gerilimi Yaşatacak Yeni Bir Film: The Belko Experiment

291

The Conjuring ve Annabelle filmlerinin yapımcılarından yepyeni bir korku filmi gelecek ve izleyenlerin tüylerinin diken diken olmasını sağlayacak.

Filmin Konusu

Sosyal bir deney kapsamında 80 Amerikalı ofis çalışanı Bogota, Kolombiya’daki yüksek bir binada bir şirket ofisine hapsedilir. Çıkış yolları olmayan şirket çalışanları, şirketin interkom sisteminden gelen bilinmeyen bir ses ile sarsılır. Bu ses onlara buradan çıkmak için ya öleceklerini ya da öldüreceklerini söyleyen bir sestir. Ofis ortamı artık bir hayatta kalma savaşına tanıklık edecektir…

Amerika Birleşik Devletleri’nde 17 Mart 2017’de vizyona girecek olan film Türkiye vizyon tarihi hünüz netlik kazanmış değil.

Yönetmen: Filmin yönetmen koltuğunda Greg McLean oturacak. Greg McLean, “Wolf Creek” filmlerini yönetmesi ile tanınıyor.

Oyuncular ve Filmdeki Rolleri

Adria Arjona (Leandra Flores), David Dastmalchian (Alonso ‘Lonny’ Crane), Josh Brener (Keith McLure), Tony Goldwyn (Barry Norris), Michael Rooker (Bud Melks), Sean Gunn (Marty Espenscheid), John Gallagher Jr. (Mike Milch), John C. McGinley (Wendell Dukes) rollerinde oynayacaklar.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz