BÖRÜ | 2. Bölüm Fragman

11779

Alper Çağlar’ın seri yaratıcısı olduğu ve ortağı Doruk Acar (Insignia Yapım) ile beraber yapımcılığını da yaptığı 6 bölümlük BÖRÜ dizisinden Kar Gibi Beyaz” adlı ikinci bölüm fragmanı yayınlandı.

Kar Gibi Beyaz” adlı ikinci bölüm 7 Mart Çarşamba, Saat 20:00‘de Star TV’de yayınlanacak. Yayınlanan bölümler daha sonra gecikmeli olarak BluTV’den de izlenebiliyor.

Börü ne demek? Börü orta Asya mitolojisinde Türklerin koyduğu bir ad. Sürüyü koruyan ama sürüden sonsuza kadar uzakta durması gereken kurt…

BÖRÜ ilk bölümü ile Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Toplam 6 hafta sürecek olan proje, çarşamba akşamları izleyicilerin karşısına çıkacak. BÖRÜ’nün son bölümü ise büyük final adıyla sinemada gerçekleşecek. 3450 telsiz koduyla Diyarbakır’da başlayan mücadele, İstanbul’da devam ediyor. Birbirinden ünlü ismin rol aldığı BÖRÜ dizisinde amaç, terör odaklarını ortadan kaldırıp huzurlu bir yaşamın kapısını aralamak olacak.

BÖRÜ’nün oyuncu kadrosunda, izleyicinin DAĞ film serisinden tanıdığı pek çok isim var.  “Börü” oyuncu kadrosunda Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic yer alırken Zafer Algöz, Hüseyin Avni Danyal gibi isimler ise seride konuk oyuncu olarak yer alıyor.

BÖRÜ dizisi hakkında bilmeniz gereken her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz