Cem Yılmaz 8. Malatya Uluslararası Film Festivali’nde

106

8. Malatya Uluslararası Film Festivali’ne komedyen Cem Yılmaz da katılıyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliği’nin katkılarıyla düzenlenecek 8. Malatya Uluslararası Film Festivali için usta komedyen Cem Yılmaz ve “Arif V 216” filminin ekibi Malatya’da olacak.

1998 yılında seyirciyle buluşan ve yerli sinemanın klasiklerinden biri halini alan Her Şey Çok Güzel Olacak ile ilk kez beyaz perdede boy gösteren ünlü komedyen Cem Yılmaz, artık 10 filmde rol almış olan bir oyuncu. Türk Sineması’nın en sevilen komedi filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., Hokkabaz, A.R.O.G ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu kariyerindeki son işi ise, “G.O.R.A.”nın sevilen karakterlerini seyircilerle buluşturan “Arif v 216” olmuştu.

Festivalin aynı zamanda açılış günü olan 9 Kasım’da gerçekleşecek ‘Komedi Kuşağı’nda filmin gösterimine katılacak olan Cem Yılmaz ve ekibi, Malatyalı sinemaseverlerle buluşacak. Ünlü komedyen aynı akşam düzenlenecek açılış galasında, bu yıl Onur Ödülü’ne layık görülen büyük usta Şener Şen’e ödülünü takdim edecek.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz