Cem Yılmaz’ın yeni filmi Kaçamak’tan ilk afiş geldi

176

Cem Yılmaz’ın yeni film serisinin ilk bölümü Kaçamak’tan ilk afiş geldi. Rönenans dönemi tablolarını andıran afişte filmin ünlü yıldızlarının ortasında ise bir minotor vari bir uzaylı duruyor. Etkileyici afişin kaynağı ise ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın resmi Twitter hesabı oldu. Afişte sevimli Jack Russell cinsi köpek Mitril de yer buluyor.

Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan filmlerin çekimleri eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Oyuncuların her iki filmde de farklı karakterlerle seyirci karşısına çıkacağı yapım için ekip İstanbul ve Bodrum’da çekimlere devam edecek. Seyirci tek bilet ile ilk yarı bir film, ikinci yarı diğer film şeklinde izleyebilecek. Bu özellikleriyle “Karakomik Filmler” dünyada bir ilke imza atacak…

Çekimleri Kuzkaya’da devam eden filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz’a Özkan Uğur, Can Yılmaz, Zafer Algöz ve Necip Memili ve Nilperi Şahinkaya eşlik ederken, kadroda yer alacağı söylenen Ozan Güven’in afişte ismi yer almıyor. Filmde Kahpe Bizans filmi ve Ruhsar dizisi ile seyircilerin gönlünü kazanan, son olarak 7Yüz’ün “Büyük Günahlar” bölümünde cesur bir rolle karşımıza çıkan emektar oyuncu Cem Davran ve Necip Memili de yer buluyor.

Yılmaz’ın paylaşımına göre kendisi Alpay ismindeki bir karakteri canlandırırken, kardeşi de Aytaç karakterine hayat verecek. Özkan Uğur’un İbrahim, Zafer Algöz’ün Nevzat karakterlerine hayat vereceği filmde Memili ise Neco’yu canlandıracak. Lucky karakterinin ise Şahinkaya tarafından canlandırılacağı tahmin ediliyor.

Yapımcılığını NuLook ve Cmylmz Fikirsanat’ın üstlendiği, yönetmenliğinin yanı sıra senaryosunu da Yılmaz’ın üstlendiği “Kaçamak” 18 Ocak 2019‘da seyircilerin karşısına çıkacak.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz