Han Solo’nun Ceketi 1.3 Milyon Dolara Açık Artırmaya Çıkıyor!

74

Han Solo ceketi açık artırmada alıcısını bekliyor! Bugüne kadarki en büyük film dekorları müzayedelerinden biri önümüzdeki ay Londra’da gerçekleşecek. Müzayedenin en önemli parçası ise serinin 5. filmi Yıldız Savaşları: Bölüm V – İmparator’da Harrison Ford tarafından giyilen ceket. Müzayede evinin tahminleri, ceketin 1 milyon sterlin, yani 1.3 milyon dolara alıcı bulacağı yönünde…

Müzayede evi Prop Store tarafından düzenlenen açık artırmada satışa çıkan tek ünlü dekor da bu değil. 600 parçanın alıcısını bulacağı müzayedede sevdiğimiz kült filmlerden pek çok parça yer alıyor. Bu parçalar arasında Marty McFly’nin Geleceğe Dönüş II’deki hoverboardu, Edward Makaseller’in ünlü makas elleri, Yıldız Savaşları: Bölüm IV – Yeni Bir Umut’tan bir stormtrooper kaskı, Hayden Christensen’ın Yıldız Savaşları: Bölüm III – Sith’in İntikamı’ndaki ışın kılıcı, Brad Pitt’in Dövüş Kulübü’ndeki sabahlığı, Forrest Gump’ın Bubba Gump Shrimp şapkası ve Indiana Jones’un fedorası ile kırbacı da yer alıyor.

Müzayede evi açık artırmayla ilgili olarak; “Zamanımızın en ikonik sinema eserlerinden bazılarını içeriyor.” dedi. Açık artırma Londra’daki BFI Imax’de düzenlenecek ve dekorlar 6 Eylül – 20 Eylül tarihleri ​​arasında halk tarafından ziyaret edilebilecek.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz