Kaman Kardeşler ve Cem Yılmaz “Deli Aşk” filminde buluşuyor

1229

Son olarak Kaçma Birader ile sinemalarda gördüğümüz Murat Emre Kaman ve Emrah Kaman kardeşler ve Cem Yılmaz yeni filmleri Deli Aşk‘la geliyor.

Kaman kardeşlerin senaristliğini üstlendiği, Mart 2017’te vizyonda olması planlanan filmin yapımcılığını CMYLMZ Fikirsanat ve NuLook Production gerçekleştiriyor. Oyuncu kadrosunda ise Emrah Kaman, Toygan Avanoğlu, Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Muhittin Korkmaz, Abdullah Şahin, Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Gülhan Tekin yer alıyor.

Yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar‘ın gerçekleşireceği komedi filminin çekimleri 25 Ekim’de Adana’da başlayacak.

deliaskCem Yılmaz’ın Twitter’dan tatlı, serseri bir komedi filmi olarak tanımladığı filmin konusu ise;
Adana’da Maraş dondurması satmakta olan Ekrem, 8 yıldır birlikte olduğu Neşe’ye Dünya’nın En Büyük Maraş Dondurması’nı yaparak evlenme teklif eder. Bu romantik teklife Neşe’nin cevabı ¨Hayır¨ olacaktır. Ancak Ekrem pes etmez. Neşe’nin onu suçladığı tembellik, düşüncesizlik ve bencillik gibi özelliklerini değiştirmek için elinden geleni yapmaya başlar. Neşe’yi kazanması kolay olmayacaktır, çünkü Neşe’nin artık yeni bir sevgilisi vardır: İncirlik Üssü’nde çalışmakta olan bir F-16 pilotu, Jeremy Jackson. Bu süreçte karşısına Zeynep çıkar.

Filmin resmi web sitesi; http://deliaskfilm.com

 

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz