Karakomik Filmler’den ilk fragman yayınlandı

187

Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler‘in ilki 2Arada ve Kaçamak‘tan fragman yayınlandı.

Cem Yılmaz’ın iki film birden konseptiyle yola çıktığı, her biri yaklaşık birer saatlik uzunlukta olara iki ayrı hikayeyi anlatacak olan Karakomik Filmler’in ilki 2Arada gemide çalışan Metin’in hikayesi konu alınırken sonraki ikinci film Kaçamak olarak seyirci karşısına çıkacak.

Cem Yılmaz’ın senarist ve yönetmenliğinin yanı sıra kadrosunda yer aldığı filmlerde kendisine Ozan Güven, Zafer Algöz, Cem Davran, Özkan Uğur, Necip Memilli, Cemre Ebuzziya ve Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler eşlik ediyor.

Yapımcılığını Cmylmz Fikirsanat ve NuLook’un üstlendiği Karakomik Filmler’in 2019 yılı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

Değerlendirme
Sinefabrika
karakomik-filmlerden-ilk-fragman-yayinlandiCem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler'in ilki 2Arada ve Kaçamak'tan fragman yayınlandı. Cem Yılmaz'ın iki film birden konseptiyle yola çıktığı, her biri yaklaşık birer saatlik uzunlukta olara iki ayrı hikayeyi anlatacak olan Karakomik Filmler'in ilki 2Arada gemide çalışan Metin'in hikayesi konu alınırken sonraki...

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz