Gökhan Özoğuz Başrollü ‘Kendi Yolumda’ Filminin Çekimleri Başladı

692

Yönetmeniğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği, başrolünde Gökhan Özoğuz’un yer aldığı “Kendi Yolumda” filminin setinden ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Yıllar önce “O Şimdi Mahkum” ve “O Şimdi Asker” ve “Tramvay” filmlerinde rol alarak sinemada deneyim elde eden Gökhan Özoğuz, bu kez başrolünde yer aldığı “Kendi Yolumda” isimli filmle karşımıza çıkıyor.

Kendi Yolumda filminin yönetmen koltuğuna son olarak Aşk Tesadüfleri Sever 2 filmini geliştiren ve vizyona sokmaya hazırlanan Ömer Faruk Sorak oturuyor. Filmde Gökhan Özoğuz’a Ufak Tefek Cinayetler’in başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır eşlik ediyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz gibi isimler yer alıyor.

Kendi yolunda gitmenin önemini sorgulatan, çarpıcı bir rüya…

Değişik hikayesi ile dikkat çeken filmde; Gökhan Özoğuz, Adana’da gittiği  tamircide, bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile karşılaşır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.  Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a; “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar. Komedram türündeki filmin devamını,  Gökhan’ın kendini Adana’nın zorlu mahallelerinde büyüyen bir tamirci çırağı olarak gördüğü; eğlenceli, romantik, müzik ve aksiyonla dolu rüyasından izleriz…

Filmde Gökhan Özoğuz’a  Gökçe Bahadır, Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz’un da yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

6 Mart 2020‘de vizyona girecek filmin 5 hafta sürecek çekimleri Aralık ayının sonuna kadar Adana’da devam edecek.

Kendi Yolumda filmiyle ilgili güncel bilgi ve paylaşımlara resmi hesaplarından ulaşablirsiniz

http://kendiyolumdafilm.com
Instagram: http://instagram.com/kendiyolumdafilm
Twitter: http://twitter.com/kyolumdafilm
Facebook: http://facebook.com/kyolumdafilm

 

 

 

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz