Leonardo DiCaprio, Tarantino’nun Yeni Filminde

1230

Tarantino’nun 9. filmi prodüksiyona geçmeye hazırlanırken filmden ilk casting haberi geldi. 2015 yılında “The Revenant” ile Oscar kazandığından beri hiçbir filmde rol almayan Leonardo DiCaprio’nun, Quentin Tarantino’nun yeni filminde oynayacağı kesinleşti.

Tarantino ile daha önce “Django Unchained” filminde birlikte çalışmış olan DiCaprio, yeni filmde yaşlanan bir aktörü canlandıracak. Filme dair hikaye detayları belirsizliğini korusa da, filmin Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçeceğini biliyoruz.

Tarantino’nun kendi yazıp yöneteceği filmin kadrosuna dair ortalıkta birçok dedikodu dolanıyor. Yönetmenin, Altın Küre adayı oyuncu Margot Robbie’yi, Sharon Tate rolü için istediği söyleniyor. Tom Cruise ve Brad Pitt gibi büyük yıldızların da filmde rol alabileceği söylentiler arasında. Pek tabii şimdiye kadar neredeyse her filmde birlikte çalıştığı Samuel L. Jackson’ın da filmde oynaması sürpriz olmaz. Filmin yapımcıları arasında yönetmen Quentin Tarantino, David Heyman ve Shannon McIntosh bulunuyor. Georgia Kacandes ise yürütücü ve uygulayıcı yapımcı olarak görev alıyor.

Film, Sharon Tate cinayetinin 50. yıl dönümü olan 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz