Leonardo DiCaprio’nun ardından Brad Pitt de Tarantino’nun yeni filminde

2536

Quentin Tarantino imzalı Charles Manson filminin kadrosu genişliyor. Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio‘nun ardından bir Hollywood yıldızı daha filmin kadrosuna dahil oldu. Once Upon a Time in Hollywood adını taşıyacak olan filmde son olarak “Müttefik” ile sinemalarda izlediğimiz Brad Pitt de boy gösterecek.

Margot Robbie ve Tom Cruise’un da yönetmenin filmde görmek istediği isimler arasında olduğu biliniyor. Sık sık birlikte çalıştığı Samuel L. Jackson’ın da filmde rol alacağını tahmin ediyoruz. Tarantino, 1992 yılında “Scent of a Woman” filmiyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanan 77 yaşındaki efsane oyuncu Al Pacino’yu da istediğini belirtmişti. Tarantino’nun ne kadar büyük bir yönetmen olduğu düşünülürse, bu anlaşma gerçekleşebilir. Eğer gerçekleşirse, daha önce birlikte çalışmayan ikili için bu film bir ilk olacak.

Film Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçecek. Film, esti western türü televizyon dizisi yıldızı Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) ve uzun süreli dublörü Cliff Booth (Brad Pitt) üzerinden ilerliyor. Artık tanıyamadıkları Hollywood’ta yollarını bulmaya çalışan ikilinin ünlü yan komşusu ise Manson cinayetlerine kurban giden Sharon Tate olacak.

Filmin yapımcıları arasında yönetmen Quentin Tarantino, David Heyman ve Shannon McIntosh bulunuyor. Georgia Kacandes ise yürütücü ve uygulayıcı yapımcı olarak görev alıyor.

Merakla beklenen Charles Manson, Sharon Tate‘in ölümünün 50. yıl dönümü olan 9 Ağustos 2019 tarihinde sinemalarda olacak.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz