Merakla beklenen “Arapsaçı” filminden 2. fragman yayınlandı

597

Başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un paylaştığı, merakla beklenen komedi filmi “Arapsaçı“nın 2. fragmanı yayınlandı 🤣

İlk fragmanı Facebook ve Instagram’da kısa sürede izlenme rekorları kıran Arapsaçı’nın 2. fragman izleyenlerden tam not aldı.

Yapımını DAĞ, BÖRÜ gibi başarılı yapımların yapımcılığını üstlenen Insignia Yapım’ın gerçekleştirdiği, yönetmenliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği ve senaryosunu Ömer Faruk Yardımcı ile Ayşe Işıkmen’in kaleme aldığı ‘Arapsaçı‘nın fragmanı merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 4 teaser video oldukça beğeni toplamıştı.

30 Mart’ta seyirciyle buluşacak olan ‘Arapsaçı’ ezber bozan hikayesiyle dikkat çekiyor.

Başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un paylaştığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Köksal Engür, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Bahar Süer, Füsun Demirel ve Ünal Yeter gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Hayatları ‘Arapsaçı’na Dönüyor

Heyecan dolu hikayesi ve birbirinden ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ‘Arapsaçı’nda, eski bir aktörün şöhretli zamanlarından kalan deri ceket, raslantısal olaylar sonucunda birbirinden farklı insanların hayatlarını kesiştirir. Üstüne üstlük ceketin içinde büyük ikramiye çıkmış loto kuponu vardır ve bundan kimsenin haberi yoktur. Elden ele gezen bu deri ceket, tüm karakterlerin hayatlarını kökünden değiştirecek ve adeta Arapsaçı’na döndürecektir.

Künye:

Yapım: Insignia Yapım
Yapımcı: Doruk Acar – Ömer Faruk Yardımcı
Vizyon Tarihi: 
30 Mart 2018
Yönetmen: 
Ömer Faruk Yardımcı
Senaryo:
Ömer Faruk Yardımcı- Ayşe Işıkmen

Görüntü Yönetmeni: Feza Çaldıran

Oyuncular: 

Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol, Köksal Engür, Cihan Ercan, Zeynep Kankonde, Bahar Süer, Füsun Demirel, Ünal Yeter, Sebahattin Yakut, Güray Özcan, Ayça Işıldar, Barış Çelikkol, Asena Keskinci

Arapsaçı Resmi Bağlantıları:

http://arapsacifilmi.com

http://facebook.com/arapsacifilmi
http://twitter.com/arapsacifilmi
http://instagram.com/arapsacifilmi
http://youtube.com/arapsacifilmi

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz