Merakla beklenen Avengers 4’ten ilk fragman yayınlandı

664

Merakla beklenen Avengers 4‘ten ilk fragman yayınlandı.

Avengers: Infinity War’un vizyona girişiyle beraber Marvel Sinematik Evreni yalnızca büyük bir yeniliğin kapısını aralamakla kalmamış aynı zamanda hayranlarını bir yıllık zorlu bir bekleme süresiyle de baş başa bırakmıştı. Tüm evrenin bir araya gelerek korkunç titan Thanos’a karşı mücadelesinin başladığı Avengers: Infinity War, film boyunca birçok soru işaretini beraberinde getirmenin yanı sıra sevilen pek çok kahramanın akıbetini de cevapsız bırakmış; Thanos’a karşı verilen ve Avengers 4’te de verilmeye devam edilecek olan mücadelede hangi kahramanların yer alacağı bilgisi tamamen yanıtsız kalmıştı.

Avengers: Infinity War’da olduğu gibi Avengers 4’ün de yönetmen koltuğunda Russo Kardeşler (Anthony Russo ve Joe Russo) otururken filmin senaryosu Christopher Markus ve Stephen McFeely’nin kaleminden çıkıyor. Kadrosu ve olayların gelişimiyle tüm izleyicileri büyük sürprizlerin beklediği aşikâr olan Avengers 4, 26 Nisan 2019 tarihinde ülkemizde vizyona girecek. Merakla beklenen filmden yayınlanan ilk fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Sinefabrika
merakla-beklenen-avengers-4ten-ilk-fragman-yayinlandiMerakla beklenen Avengers 4'ten ilk fragman yayınlandı. Avengers: Infinity War'un vizyona girişiyle beraber Marvel Sinematik Evreni yalnızca büyük bir yeniliğin kapısını aralamakla kalmamış aynı zamanda hayranlarını bir yıllık zorlu bir bekleme süresiyle de baş başa bırakmıştı. Tüm evrenin bir araya gelerek korkunç titan Thanos'a karşı...

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz