“Organize İşler 2” Kamera Arkası

2729

Organize İşler 2’den kamera arkası videosu yayınlandı. Sevilen komedyen Ata Demirer, günümüz ekranlarının sevilen yıldızları Ekin Türkmen, güzel yıldız Bensu Soral, başarılı oyuncu Demet Evgar, yerli komedinin sevilen kadınlarından Ezgi Mola, yetenekli oyuncu Okan Çabalar ve yerli gururumuz Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimleri de kadrosuna katan yeni devam halkası için heyecan bir hayli fazla!

Usta oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, ünlü komedyen Cem Yılmaz, komedinin sevilen isimlerinden Tolga Çevik, usta oyuncu Demet Akbağ ve güzel yıldız Özgü Namal’lı zengin kadrosuyla yerli komedinin en sevilen örneklerinden biri olan Organize İşler’in kadrosunu katmerleştirerek geri geldiği devam halkasında ilk projenin yönetmen koltuğunda oturan ve senaryosunu yazan Erdoğan yeniden kamera arkasına geçiyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un horoz dövüştürücüsü bir karaktere, Ezgi Mola’nınsa Yılmaz Erdoğan’ın karakteri Asım Noyan’ın sevgilisine hayat vereceği iddia edilen “Organize İşler 2″nin görüntü yönetmenliğini Jean Paul Seresin üstleniyor. Merakla beklenen devam halkasının konusu henüz belirsizliğini koruyor.

“Organize İşler 2″nin 26 Haziran’da başlayan çekimleri İstanbul’un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve Karaköy gibi bölgelerinde, halkla iç içe devam ediyor.

“Organize İşler 2” 4 Ocak 2019 tarihinde seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz