Sarp Levendoğlu Bu Kez Güldürecek

366

Yapımını Insignia Yapım’ın, yönetmenliğini Volkan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Selim Çirput’un kaleme aldığı ‘Nereden Nereye’ 28 Nisan’da seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

İlk Kez Komedi Filminde Oynuyor

Yanlışlıklar ve sakarlıklar bazlı durum komedileri türünde özgün yerli motifler taşıyan ‘Nereden Nereye’ filmindeki rolüyle Sarp Levenoğlu bu kez güldürecek. İlk kez bir komedi filminde rol alan Sarp Levendoğlu, ‘Nerede Nereye’de ünlü bir oyuncu olan ‘Metin Leylek’ karakterine hayat veriyor. Çekimleri İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen filmde Metin Leylek (Sarp Levendoğlu), tatil için gittiği Bodrum’da, tek hayali ünlü olmak olan kablolu tv bayiinde çalışan Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun) ile unutulmaz bir gece yaşayacaktır.

28 Nisan’da izleyiciyle buluşacak olan ‘Nereden Nereye’nin kadrosunda Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi, Hakan Bilgin’in yanı sıra Aslı Mavitan Balkaş ve Özge Ünlütezcan yer alıyor.

Hayallerinin Peşinden Koşanların Hikayesi

Hayallerinin peşinden koşanların hikayesinin komik bir dille anlatıldığı ‘Nereden Nereye’de Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu tv bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. Bir gün gazetede; en çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş (Yosi Mizrahi) ve ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir, işte orası biraz muammadır.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz