İlk olarak 2001 yılında Çifte Bela ile film çekmeye başlayan, 2012 yapımı Sağ Salim’e imza atan ve 2 yıl arayla gelen devam halkası Sağ Salim 2: Sil Baştan ile yine sinemaseverlerin karşısına çıkan yönetmen Ersoy Güler imzalı komedi yapımda aynı yöne giden üç kaçağın yolunun sık sık kesişmesini izleyeceğiz.

Senaryosunu yönetmenle birlikte Sağ Salim serisinin yanı sıra Hep Yek’te de kalem oynatmış olan Alper Erze’nin üstleneceği komedide cezaevinden tahliyesine iki gün kalan Selamet ile müebbet cezası olan koğuş arkadaşı Sansar’ın hikayesini göreceğiz. İkili aynı arabada transfer edilmektedir. Sansar’ı, Sivas kapalı cezaevine götürecek nakil aracı, Selamet’i de memleketine bırakacaktır. Bu yolun karşı yönden gelen bir başka yolcusu da Goril Behlül’dür. Arabanın kaza yapmasıyla serbest kalan ikili için macera şimdi başlayacaktır…

Başrollerinde Burçin Bildik, Ufuk Özkan ve Tuvana Türkay gibi başarılı isimleri bulunduran filmin kadrosunda ise Lale Başar, Ayçin İnci, Hakan Karahan, Hasan Küçükçetin, Murat Kocacık​ ve Müge Uzel de bulunuyor. Filmin yapımını ise Süreç Film üstleniyor.

Film, 16 Aralık 2016 tarihinde sinemalarda olacak.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz