Takıntılı Bir Kadının Hayatından Kesit Sunan Film: Ingrid Goes West

212

Sevilen oyuncu Aubrey Plaza ve Marvel’ın Scarlet Witch’i Elizabeth Olsen’ı başrollerine yerleştiren Ingrid Goes West film fragmanı yayınlandı.

Matt Spicer ve David Branson Smith’in kaleminden çıkma bir hikaye olan Ingrid Goes West’in yönetmen koltuğunda da Spicer oturuyor. Kadrosunda Jared Ian Goldman, O’Shea Jackson Jr. ve Wyatt Russel’ı da bulunduran film takıntılı bir kadının hayatından bir kesit sunuyor.

Film Konusu

Psikolojik olarak rahatsız bir kadın olan Ingrid Thorburn sürekli olarak saplantılarıyla başa çıkmak zorundadır. Yeni edindiği saplantısı ise Taylor Sloane’dur. Taylor bir sosyal medya ünlüsüdür ve görünüşte mükemmel bir hayatı var gibidir. Ancak Ingrid bütün hayatını geride bırakıp Taylor’la arkadaş olmak için Batıya gittiğinde tavırları neşeliden kendini sorgulamaya doğru keskin bir dönüş geçirecektir…

Film Oyuncuları ve Rolleri

Başrollerinde Aubrey Plaza; Ingrid Thorburn rolüyle ve Elizabeth Olsen; Taylor Sloane rolüyle yer alıyor. Ezra O’Keefe rolünü Wyatt Russell ve Dan Pinto rolünü ise O’Shea Jackson Jr. canlandırıyor.

Vizyon Tarihi

Amerika’da 4 Ağustos 2017 tarihinde vizyona girecek filmin Türkiye için henüz belirlenmiş bir tarihi bulunmuyor.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz