Will Smith’li Animasyon “Spies In Disguise”dan Fragman!

196

Yıldız oyuncu Will Smith’in seslendirme kadrosunda yer aldığı animasyon türündeki “Spies In Disguise” filminden fragman yayınlandı.

Ülkemizde “Ajanlar İş Başında” adıyla vizyona girecek olan film bir ajan komedisi olarak biliniyor. Filmin fragmanında ise dünyanın en iyi ajanının bir güvercine dönüşmesine tanık oluyoruz.

Komedi ve animasyon türlerini birleştiren Ajanlar İş Başında filminin konusu ise şöyle: Lance Sterling, uluslararası casusluluğun yüksek oktanlı dünyasının en önde gelen ismidir. Dünyanın en harika casusu olan Lance havalı, sevimli ve süper yetenekli olmanın yanı sıra dünyayı kurtarmanın günlük işlerinden biri olduğunun farkındadır, bu işte ondan iyisi de yoktur. Genç Walter ise Lance’in neredeyse tam tersidir. Zekasıyla göz kamaştıran Walter’ın sosyal becerileri ne yazık ki o kadar da gelişmiş değildir. Ancak Walter da sosyalleşmek konusundaki eksikliğini kapatmak için zekasını kullanmakta ve buluşlar yapmaktadır. Walter, Lance’in tehlikeli görevlerinde kullandığı araçları icat eden bilimsel dehadır. Fakat olaylar beklenmedik bir dönüş yaptığında, Walter ve Lance aniden yeni bir şekilde birbirlerine güvenmek zorunda kalırlar. Eğer bu birbiriyle alakası olmayan ikili bir takım olarak çalışmayı öğrenemezse, tüm dünya tehlike altında olacaktır…

Spies In Disguise’ın yönetmenliğini ilk kez yönetmenlik denemesi yapan, ancak daha önce birçok animasyon filminin departmanlarında çalışan Nick Bruno ile Troy Quane üstleniyor. Senaryoda ise Ayı Yogi, Arrested Development, Grounded For Life, The Inbetweeners, Life In Pieces gibi yapımların senaryosunu kaleme alan Brad Copeland’in imzası bulunuyor. Spies In Disguise’ın seslendirme kadrosunda ise birçok yıldız isim bulunuyor. Bu isimler arasında son olarak Aladdin filmindeki Genie rolüyle karşımıza çıkan Will Smith; Marvel’ın yeni nesil Spiderman’i Tom Holland; Jumanji ile Guardians of The Galaxy filmlerinin yıldızı Karen Gillan; On The Rocks filminin hazırlıklarına başlayan Rashida Jones; Heroes’un Hero’su Masi Oka; DJ Khaled yer alıyor.

Ülkemizde Ajanlar İş Başında adıyla vizyona girecek olan Spies In Disguise filmi izleyicileriyle 27 Aralık 2019 tarihinde buluşacak.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz