İzlenmesi Gereken 24 Netflix Dizisi

910131

Altered Carbon, Narcos, Stranger Things ve La Casa de Papel gibi orijinal dizilerden Black Mirror, Sherlock, Breaking Bad, Black Mirror, The 100 ve daha fazlası gibi TV favorilerine kadar, şu anda Netflix’te yayınlanan tüm zamanların en iyi dizilerine bu listeden ulaşabilirsiniz.

Şu anda izleyebileceğiniz dizilere mutlaka göz atın… kim bilir? Bir sonraki favori diziniz burada olabilir.

Dizilerin çoğunluğunu Türkçe dublaj seçeneğiyle de izleyebiliyorsunuz.

Netflix’in en beğenilen, en çok izlenen ve konuşulan dizileri hakkında bilmeniz gereken her şey fragmanlarıyla birlikte bu listede…

24. House of Cards
IMDb: 9.0

Francis Underwood (Kevin Spacey), ABD politikasının en tecrübeli ve en hırslı politikacılarından birisidir. Beyaz Saray’ın bütün karanlık sırlarına haiz olan Frank Underwood’a söz verilen Dış İşleri Bakanlığı başka birisine verilince gözünü karartır ve gözünü en tepeye diker. Hakkı yenmiştir ve artık onun da yapacağı her şey mübahtır.

Bu yolda en büyük yardımcıları en az kendisi kadar hırslı olan eşi Clara ve patronu için elini kirletmekten hiç çekinmeyen Doug Stamper olacaktır.

Amerika’daki başkanlık yarışı ve devamında gelişen süreçleri çarpıcı yönleriyle aktaran dizi Beau Willimon imzası taşıyor. Dizinin yapımcılığını David Fincher, Kevin Spacey, Eric Roth gibi isimler üstlenirken, oyuncu kadrosu arasında; Kevin Spacey, Robin Wright, Michael Kelly, Nathan Darrow, Mahershala Ali, Derek Cecil, Molly Parker, Michel Gill, Jayne Atkinson, Elizabeth Marvel yer alıyor.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz