“Kaybedenler Kulübü Yolda” fragmanı yayınlandı

28564

Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrollerinde yer aldığı Kaybedenler Kulübü’nün devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda fragmanı yayınlandı.

Tolga Örnek’in yönetmenliğini üstlendiği 2011 yılında gösterime giren Kaybedenler Kulübü, vizyon macerasında yarım milyona yakın seyirci tarafından izlenmiş, ilerleyen dönemlerde de giderek popüler bir hâle gelmişti. Bu kez yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda’da, Nejat İşler ve Yiğit Özşener Kaan ve Mete rollerine geri dönüyor.

İşler ve Özşener’e Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya gibi isimlerin eşlik ettiği film, arkadaşlarıyla geçirdikleri tatil sonrası motorlarıyla İstanbul’a dönmekte olan Kaan ile Mete’nin, bu yolculuk sırasında yaşadıklarını anlatıyor. Merakla beklenen film, 16 Mart 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

—-

Yol da hayat da planlandığı gibi gitmez.. Kaan ve Mete Olimpos’ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul’a doğru yola çıkarlar. Ancak yolculuğun iki beklenmedik misafiri daha olacaktır. İstanbul’a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir…

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz