“Mission: Impossible – Fallout” fragmanı yayınlandı

896

“Görevimiz Tehlike”nin 6. devam filminden beklenen fragman geldi. Serinin önemli karakterlerini bir araya toplayan Mission: Impossible – Yansımalar fragmanı, serinin bir önceki filmlerini aratmıyor. Her yeni filmiyle gişede fırtınalar estiren “Mission: Impossible” serisinin 6. devam halkası olan “Mission: Impossible – Yansımalar”, Ethan Hunt’ı bir hayli zorlayacak gibi görünüyor.

Ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin’deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA’in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor…

Tom Cruise, bir kez daha ikonik Ethan Hunt rolüne geri dönecek. Seride daha önce boy göstermiş olan Luther Stickell rolündeki Ving Rhames, Benji Dunn rolündeki Simon Pegg ve Ilsa Faust rolündeki Rebecca Ferguson, Alan Hunley’i canlandıran usta oyuncu Alec Baldwin, Solomon Lane’i canlandıran Sean Harris, Ethan’ın büyük aşkı Julia Meade’i canlandıran Michelle Monaghan da filmin kadrosunda yer alıyor.

Görevimiz Tehlike serisinin ilk üç filminde romen rakamları kullanılırken, dördüncü filmin ismi “Ghost Protocol”, beşinci filmin ismi ise “Rogue Nation” olmuştu.

Christopher McQuarrie’nin yönetmenliğini ve senaryosunu üstleneceği devam filmi “Mission: Impossible – Yansımalar”, Amerika ile aynı tarihte 27 Temmuz’da ülkemizde vizyona girecek.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz