Netflix Dizi Önerileri: İzlenmesi Gereken 33 Dizi

299088

Şu anda izleyebileceğiniz dizilere mutlaka göz atın… kim bilir? Bir sonraki favori diziniz burada olabilir.

İşte komediden dramaya, bilimkurgudan fantastiğe Netflix’te öne çıkan 33 dizi.

Dizilerin çoğunluğunu Türkçe dublaj seçeneğiyle izleyebiliyorsunuz.

Netflix’te şu an izleyebileceğiniz, en beğenilen, en çok izlenen ve konuşulan dizileri hakkında bilmeniz gereken her şey fragmanlarıyla birlikte bu listede…

32. Bodyguard
IMDb: 8.2

Başroldeki Richard Madden, En İyi Dizi dalında aday gösterilen bu siyasi gerilimdeki rolüyle Altın Küre kazandı. Yayınlandığından beri çok konuşulan ve izleyicinin beğenisini topladı.

David Budd başarılı bir korumadır ve 1 Ekim tarihinde İngiltere’de trende gerçekleştirilmesi planlanan terör saldırısında iki çocuğuyla beraber yolculuk ediyordur. Gözlem yeteneği sayesinde bir trendeki sıkıntıları anlayan David bombanın patlatılmasını engeller. Bu olay ertesi gün tüm haber kanallarında, gazetelerde yayınlanır ve David Budd olaydaki ün ve başarısından dolayı İç İşleri Bakanının özel koruması olarak atanır. Julia Montague savaş yanlısı ve radikal karalarla alan, yasalar çıkartmak isteyen bir bakandır. David ise Afganistan’da savaş döneminde asker olarak görev almış, arkadaşlarını kaybettiği ve oradaki gördüğü şeylerden dolayı bir savaş karşıtıdır. David ve Julia arasındaki gerilim artarken bir yandan da İç İşleri Bakanının istediği yasa tasarıları sonucunda halkla arasında sürtüşmeler yaşanır.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz