The Circle (Teaser 1)

134

Emma Watson son dönemin en meşgul isimlerinden biri. Harry Potter serisinin zehir gibi Hermione’si olarak gönüllere taht kuran güzel oyuncu ardından Colonia, Nuh: Büyük Tufan ve Regression gibi filmlerle gündeme gelmişti. Son olarak çok yakında Disney’in modern Güzel’i olarak göreceğimiz Güzel ve Çirkin’de karşımıza çıkacak olan oyuncunun bir diğer projesi The Circle’dan yeni fragman geldi.

Watson’ın başrolünü usta oyuncu Tom Hanks ile paylaşacağı teknoloji gerilimi film, bir teknoloji şirketi çalışanının etik ikilemini ortaya koyacak.

Mae (Watson) dünyanın en büyük ve en güçlü teknoloji ve sosyal medya şirketi için çalışmaya başladığında, bunu hayatının fırsatı olarak görür. Genç kadın bu fırsatı iyi değerlendirmeye kararlıdır. Şirkette azmi ve başarısı ile yükselirken şirketin kurucusu Eamon Bailey (Hanks) tarafından mahremiyet, etik ve nihayetinde kişisel özgürlüğünün sınırlarını zorlayan çığır açıcı bir deneye katılmaya teşvik edilir. Ancak deneye katılımı ve aldığı her karar, arkadaşlarının, ailesinin ve insanlığın hayatını ve geleceğini etkilemeye başlayacaktır…

Kadrosunda John Boyega, Karen Gillan, Ellar Coltrane ve Patton Oswalt gibi isimleri bulunduran gerilim filmi, Dave Eggers’in romanından uyarlanıyor ve yönetmenliğini James Ponsoldt üstleniyor.

Film Amerika’da 28 Nisan 2017’de vizyona girecek.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz