Popüler dizilerin yeni sezona hangi tarihte giriyor? Yaz aylarında yeni sezon yayınlarına başlayacak diziler ve yayın tarihleri.

Rizzoli & Isles
Jane Rizzoli ve Dr. Maura Isles Boston’daki suçlularla elele mücadele ediyor. Çin asıllı Amerikalı yazar Tess Gerritsen’in sekiz kitaplık Rizzoli & Isles kitap serisinden TV’ye uyarlanan dizide, Boston’daki cinayet masasının tek dedektifi olan Jane ve ölülerle yaşayanlardan daha iyi anlaşan adli tıp uzmanı Maura’nın suçluları yakalama maceralarını izliyoruz. Jane ve Maura birbirilerine zıt iki kadın karakter olsalar da, dostlukları her şeyin üstesinden gelebilecek kadr büyük. İşinde başarılı iki uzman kadın güçlerini birleştirince, çözülmeyecek dava yok!

Yayın Tarihi: 6 Haziran

Hell on Wheels
Sadece vahşi batıdan ibaret olmayan bir dönem dizisi. 1865’de Kuzey-Güney savaşından yenş çıkılmış. Ölen karısının intikamını almak için yollara düşen bir adam ve tüm kıtayı dolaşacak bir demiryolu inşaatı. Hell on Wheels bu inşaatta çalışan işçilerin, yöneticilerin ve onların ihtiyaçlarını karşılayan toplumun diğer kesiminden insanların oluşturduğu bir kasaba ama sıradan bir kasaba değil. Raylar ilerledikçe, inşaat sürdükçe kasaba da ilerliyor. İ;şte dizide bu fonda yaşananlara, iç savaşın açtığı yaralara, kölelikten kurtulmalarına rağmen esir muamelesi gören zencilerin hayatına tanık oluyoruz.

Yayın Tarihi: 11 Haziran

The Last Ship
Bir virüs sebebiyle tüm insanlığın yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalmasının ardından yaşanan kaos dolu ortamı, bir Amerikan gemisi mürettabatı ve geminin kaptanı üzerinden aktaracak olan dizinin yapımcısı Michael Bay.

Yayın Tarihi: 12 Haziran

Orange Is The New Black
Nişanlı bir kadın olan Piper Chapman (Taylor Schilling), 10 yıl önce üniversitedeyken tanıdığı bir uyuşturucu satıcısı olan Alex (Laura Prepon) yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piperın New Yorktaki nişanlısı Larry (Jason Biggs) ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçip, topluma olan borcunu ödemesi gerekmektedir. Dizi de kahramanımızın turuncu hapishane giysilerine bürünüp, hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık eder bizleri. Dizi, Weeds yazarı ve yaratıcısı Jenji Kohanâ’nın yarattığı bir komedi drama; Piper Kermanâ’nın “Orange Is The New Black: My Year In a Womens Prison” isimli anı romanının televizyon uyarlaması.

Yayın Tarihi: 17 Haziran

Pretty Little Liars
İki kişi bir sırrı, ancak biri ölüyse saklayabilir. Alison’ın gizemli ölümünün ardından geride kalan dört liseli genç kızın, birbirlerinden sakladıkları sırları vardır. Bu sırlar gün geçtikçe açığa çıkacak ve kızları zor duruma sokacaktır. Alison’ın ölümü kaza mı, cinayet mi? “A” takma adlı birinden gelen tehdit mesajları, kimden geliyor? Kızlar bu suçun neresinde?

Yayın Tarihi: 21 Haziran

American Gothic
Bostonlu bir ailenin sıradan yaşamı, içlerinden birinin seri cinayetlerle bağlantılı olduğunu keşfetmeleriyle tepe taklak oluyor.

Yayın Tarihi: 22 Haziran

Ray Donovan
Kendi söküğünü dikemeyen ama minik pisliklerin, beyaz yalanların ve berbat hayatların “tamircisi” olmayı sürdüren Ray Donovan, eylemlerine dördüncü sezonda da devam ediyor.

Yayın Tarihi: 26 Haziran

Sex&Drugs&Rock&Roll
“Eski rock yıldızı, süper yetenkli kızı sayesinde eski günlerine döner” temalı hikayesiyle müzikseverleri yakalayan Sex&Drugs&Rock&Roll, ikinci sezonuna başlıyor nihayet.

Yayın Tarihi: 30 Haziran

Tyrant
Geride kalan iki yılın dikkat çekici birkaç yapımından biri olan Tyrant, günümüz dünyasıyla ilgili çok şey söyleyen “kurmaca” bir “dikta” hikayesi sunuyor.

Yayın Tarihi: 6 Haziran

Mr. Robot
Mr. Robot, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışırken geceleri kanunsuz bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı merkezine koyuyor. Bir gün, gizli bir hacker grubu liderinin kendine çeşitli çok uluslu şirketleri çökertmesinde yardım etmesi için iş teklifi aldığında yol ayrımına düşüyor.

Yayın Tarihi: 13 Temmuz

Gomorrah
Tarihin en kanlı ve en karanlık mafya organizasyonlarından birinin hikayesini anlatmak için kolları sıvayan dizinin yeni sezonu da hiç şüphesiz sabırsızlıkla beklenmekte. Zira dizi ilk sezonuyla ikinci sezonu arasında yaklaşık iki yıllık bir ara verdi.

Yayın Tarihi: 24 Ağustos

The Strain
New York’tan başlayıp tüm dünyaya yayılan vampir salgınıyla mücadele eden bir grup insanı konu eden ve yer yer Guillermo Del Toro’ya has “gore” dokunuşlarıyla şoke eden The Strain, 3. sezonuyla yayın hayatına devam edecek.

Yayın Tarihi: 28 Ağustos

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz