Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci gibi isimleri bir araya getiren film The Irishman’den son fragman!

Martin Scorsese‘nin merakla beklenen ve sınırlı gösterimlerinde büyük övgüler alan yeni filmi The Irishman‘den son fragman yayınlandı.

Her ne kadar usta yönetmen Martin Scorsese bu sıralar Marvel’la ilgili dipsiz bir tartışmanın içerisinde yer alsa da kısa zamanda veteran sinemacının yeni filmi The Irishman’in Netflix’te yayınlanmasıyla gündem nihayet değişecek gibi duruyor. ABD’deki sınırlı vizyon macerası boyunca övgüler alan filmden, yayınlanmasının hemen öncesinde son bir fragman yayınlandı.

Netflix, yaptığı sınırlı geleneksel gösterimlerin box office raporlarını açıklamasa da tahminlere göre ABD’de üç haftada ulaştığı en yüksek salon sayısı 173 olan bir dağıtımla yaklaşık $2,4 milyon hasılat elde The Irishman, Türkiye’de yürürlüğe giren Yeni Sinema Kanununda yer alan “Vizyonda yer alan filmler, gösterime girdiği tarihin üzerinden beş ay geçmeden ücretli yayın yapılan kablo, uydu, karasal, internet ve diğer ortamlarda yayınlanamaz.” maddesi gereğince Türkiye’de seyirciyle sinemalarda buluşamayacak olan film, 27 Kasım’dan itibaren Netflix’te yayında olacak. Al Pacino, Robert De Niro, Joe Pesci, Harvey Keitel gibi birçok usta ismi bir araya getiren filmi 27 Kasım’dan itibaren izleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

Please enter your comment!
Please enter your name here