Yeni “Terminator” filmi geliyor!

1027

Sinema tarihinin sevilen bilim kurgu serilerinden Terminator’ün 6. devam halkasının çekimlerinin bu yılın yaz aylarında başlayacağı açıklandı. Henüz ismi açıklanmayan devam halkasının prodüksiyon başlangıç haberi, serinin rolüyle bütünleşen oyuncusu Arnold Schwarzenegger‘dan geldi.

Konuya dair TheArnoldFans sitesine konuşan ünlü oyuncu, “Terminator 6‘nın çekimlerini Haziran’dan Ekim’in ortalarına kadar bitirmeyi planlıyoruz. T-800 modeli olarak geri dönmeyi dört gözle bekliyorum. Tim Miller yönetmen olarak harika olacak ve Jim Cameron da her şeyi denetliyor” diye açıkladı.

2016 yılının hit mutant filmi Deadpool‘a imza atmış olan Tim Miller‘ın yönetmen koltuğunu üstleneceği yeni devam halkası, serinin 2. halkası Terminator 2: Judgment Day‘in devamı niteliğinde çekilecek ve serinin diğer halkasındaki gidişatı yok sayacak. Serinin sert kadını Sarrah Connor rolünde Linda Hamilton‘ın da kadroda yer alması bekleniyor.

Tüm dünyada 1 milyar 843 milyon dolarlık gişe yapan serinin yeni filmi, tek bir hikayeyi anlatıp bitmeyecek. Film, yeni bir üçlemenin ilk halkası olarak düşünülüyor.

Serinin vizyona giren son filmi olan “Terminator: Genisys”, güçlü kadrosuna rağmen beklenen başarıyı elde edememişti.

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz