Bryan Cranston En Etkilendiği Breaking Bad Sahnesini Açıkladı

2451

Breaking Bad ekibi geçtiğimiz günlerde, prömiyerinin onu​​ncu yılını kutladı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünün üzerinden 10 yıl geçmesine ithafen Entertainment Weekly, dizide unutulmaz Walter White / Heisenberg karakterine hayat veren Bryan Cranston ile özel bir söyleşi gerçekleştirdi. Röportajda Cranston, dizide duygusal olarak en çok zorlandığı sahneden ve nedeninden de bahsetti.

“Jane’in öldüğü sahneyi çekerken gerçekten zor anlar yaşadım” diyen Cranston, Krysten Ritter’ın canlandırdığı karakterin, ikinci sezonda yayınlanan meşhur ölüm sahnesini işaret etti. Cranston, zorlanma nedenini ise şöyle açıkladı: “Walt’un, Jane’in ölümünü izleyişi, beni muhtemelen duygusal olarak en çok zorlayan sahneydi çünkü bir an orada Krysten Ritter’ın yerine kendi kızımın yüzünü gördüm ve sonra hızlıca kayboldu.” Cranston, genç bir kadın olduğu ve onun yerinde kendi kızının da olabileceğini düşünerek karakteri kurtarmak istediğini söyledi.

Breaking Bad’in hafızalara kazınan anlarından birine ev sahipliği yapan sahne, Walter’ın Heisenberg’e dönüşümünü gözler önüne sermişti.

İşte Bryan Cranston’ın en etkilendiği Breaking Bad sahnesi…

Yorum Bırak

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz